Hakkımızda

I

Daha fazlasını yapmak için ilham aldığınız bir evde yaşadığınızı hayal edin

I

VİZYONUMUZ

Mevcut ekonomik krizi anlıyoruz, genel nüfus arasında artan endişeyi, ilk ev sahibi olma hayalinin çoğu kişi için neredeyse imkansız bir gerçeğe dönüşmesini takdir ediyoruz. Size yardım etmek istiyoruz; her kiracının en iyi arkadaşı olmayı hedefliyoruz.

Birleşik Krallık genelindeki HMO pazarında kalite eksikliğini ve düşük yaşam standartlarını fark ettiğimizden, statükoya meydan okumak istedik. Kiracılarımız için daha iyi bir ortam, onlara daha büyük hayaller kurma ve farklı düşünme konusunda ilham veren bir ev yaratmamız gerektiğine inanıyoruz. Her evde küçük bir topluluk yaratarak, fikirlerini paylaşabilen, birbirlerine ilham veren, benzer düşüncelere sahip bireyleri bir araya getirerek, topluluğun büyümesi için mükemmel yaşam koşullarını yaratıyoruz. Değerimiz, uygun fiyatlılıktan ödün vermeyen lüks yaşam sağlamaktır; eşit fırsatlara izin vererek tüm demografik özelliklere uyum sağlamak istiyoruz.

Kaliteli bir ev, insanların daha net düşünmesine, daha akıllı düşünmesine ve potansiyellerini en üst düzeye çıkarmasına olanak tanır; Eğlenmek ve yolculuğun tadını çıkarmak, lüks evinizi sevmekle başlar. İlk evinizi satın almanıza gerek yok, bu fırsatlara sahip olmak için büyük miktardaki depozitonuzu biriktirmiş olmanıza gerek yok, büyümenizi sağlamak için bu açığı kapatabiliriz.

İZİNDEN GİTTİĞİMİZ YOLAR

GÜZEL TASARLANMIŞ

Konaklama yerimiz özel olarak yenilenerek güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Yüksek özellikli kaplamalarla modern, çağdaş yaşam sunuyoruz.

YÜKSEK STANDARTLAR

Kullandığımız ürünler ve ev aletleri yüksek standartlarımızı temsil etmektedir. Tüm mülklerimiz, yatak odası mobilyalarından tam tabak ve mutfak eşyalarına kadar tamamen mobilyalı olarak gelir.

FARKLI ÇALIŞIYORUZ

İçinde yaşamak istediğimiz evleri kendimiz tasarlıyoruz. Bizim bakış açımız diğer ev sahiplerinden farklı, evlerimiz sadece amacına uygun değil, uygun ve kaliteli destek sistemleriyle kiracılarımız için bitmiş eşyayı yaratıyoruz.

DÜRÜSTLÜK VE DOĞRULUK

Hissedarlarımıza, müşterilerimize ve alt yüklenicilerimize karşı şeffaflık modelimizin ortaya koyduğu dürüstlük ve dürüstlükten gurur duyuyoruz.

BİZİM YOLCULUĞUMUZ

Remax İDA, Birleşik Krallık genelinde sorunlu mülklerin tasarımı ve yenilenmesi konusunda uzmanlaşmış, niş bir gayrimenkul yatırım şirketidir. Yeni zarif evler yaratmak, ev paylaşımları ve bireysel kiralamalar için daha iyi bir yaşam standardı sağlamak amacıyla piyasa değerinin altındaki mülkleri dönüştürüyor ve yeniliyoruz.

Bizimle çalışın

Amacımız son derece saygın müşterilerimize benzersiz düzeyde hizmet sunmaktır. Evinizi satın almak veya satmak istiyor olsanız da, uzmanlığımızın, profesyonelliğimizin ve bağlılığımızın size benzersiz gayrimenkul ihtiyaçlarınızı karşılamada rehberlik edeceğini garanti ediyoruz.

Ekibimiz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Andy Newman

SEO

Alicia Keys

Marketing Director

Mike Divor

Finance

Patricia Ralph

Designer

Nick Zele

Developer

Amanda Grey

PR Management

Greg Silmer

Support

Rossa Pelmar

Support